• destek@kargotakip.com.tr
  • 0850 xxx xx xx

Kargom Nerede

 

 

Kargom Nerede

Online pazaryerlerinde alışveriş yaptıktan sonra kendinizi farklı mağazalarda veya ürün sağlayıcılarda alışveriş yaparken bulabilirsiniz. Bu durumda siparişleriniz farklı mağazalardan farklı kargo şirketleri aracılığıyla sevk edilecektir. Bu durumda kargonu takip etmek istersen "kargom nerede?" pazaryerindeki butonu sizi farklı nakliye şirketlerinin web sitelerine yönlendirecektir. Ancak aldığınız barkod ile "Kargom nerede?" sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Tek bir web sitesinde, doğrudan kargotakip.com.tr web sitemizi kullanarak bu işlemi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Barkod no ile kargo sorgulama

Kargo şirketleri genellikle müşterilerine kargolarını takip edebilmeleri için bir kargo barkod numarası verir. Bu sayede barkod numarası ile gönderi takip talepleri yapılabilmektedir. Özellikle yük sahipleri, önemli yükleri sürekli takip etme alışkanlığına sahiptir. Bu amaçla farklı adreslerden veya farklı mağazalardan kendilerine ulaşacak kargoları takip etmek için web sitelerini kullanırlar. Ancak her kargo firmasının farklı bir web sitesi vardır. Tüm firmalara tek bir adresten kargo talebi yapabileceğiniz kargo takip adresi kargotakip.com.tr web sitemizdir.

 

Farklı Kargo Firmalarından Gönderi Sorgulama

Özellikle e-ticaret pazaryerlerinde alışveriş yapıyorsanız, gönderileriniz çeşitli nakliye şirketlerine yönlendirilecektir. Piyasada onlarca nakliye firması var. Kargo firmalarının sunduğu kargo takip hizmetleri kendi web sitelerinde bulunsa da farklı kargo takip süreçleri için sürekli farklı web sitelerini ziyaret etmek zaman kaybı olabilir. Kargo takibini tek noktadan yapmanızı sağlayan ve kargo takip sürecinde size zaman kazandıran bir web sitemiz var. kargotakip.com.tr ile kargo sorgulama ve kargo takibinizi tek kanaldan halledebilirsiniz.