• destek@kargotakip.com.tr
  • 0850 xxx xx xx

Kargo Takip Sistemi Nasıl Çalışır ?

Bütün kargo şirketlerindeki kargolarınızı tek bir yerden hızlıca kontrol edebilir ve takibini sağlayabilirsiniz. Kargo Takip müşterilere çeşitli firmalardaki kargoları da direkt olarak tek bir siteye bakarak sorgulayabilme imkanı verir. Kargo peşinde koşmak epey zor bir uğraş. Bir de gönderi sorgularken vakit kaybetmeye gerek yok. Çeşitli kargo şirketlerindeki kargolarınız sistemimiz üzerinden takip edilebilmektedir. 

Gönderi Takip

 

 

Gönderi takibi için yapmanız gereken ana sayfada gördüğünüz sizin paketinizle ilgili kargo firmasına tıklamaktır. Sonrasında ise karşınıza çıkan ekranda barkod kodu ya da kargo takip numarasını girmektir. Bu işlemi yaptığınızda paketinizin bulunduğu kargo şirketi sizin kargo gönderinizin durumunu bildirecektir. Tek seferde bir web sitesine giriş yaparak onlarca farklı kargo firmasından bilgi elde etmek mümkün.

 

 

Kargo Takip

 

 

Özellikle dijital ticaretin yaygınlaşması ile birlikte gönderi takibi ve kargo takibi gibi konular hayatımızda gittikçe önemli bir alan işgal etmeye başladı. Gönderi takibi özellikle sipariş edilen ürünün hızlı ulaşması konusunda sabırsızlık olduğunda çok yorucu bir durum haline gelebilir. Bütün çeşitli kargo şirketlerindeki gönderi takip süreçlerinizi web sitemiz üzerinden yaparak vakitten kazanç sağlayabilirsiniz.